Русская версия Slovenščina English

Otvorená hodina ruského jazyka sa konala v Gymnáziu Alberta Einsteina

Dňa 1. apríla 2019 sa v Bratislave v bilingválnom gymnáziu Alberta Einsteina konala otvorená hodina ruského jazyka na tému „Ruský jazyk v mojej budúcnosti”.

V Ruskom centre sa uskutočnil seminár na tému „Inovačné technológie v bilingválnom vzdelaní“

Dňa 1. apríla 2019 sa v Ruskom centre pre Európskom fónde slovanskej písomnosti a kultúry v Bratislave uskutočnil vedecko-praktický seminár „Inovačné technológie v bilingválnom vzdelaní“.

Otvorená hodina v Ruskom centre pre študentov z internátu

Dňa 26. marca 2019 sa v Ruskom centre pri Európskom fonde slovanskej písomnosti a kultúry v Bratislave uskutočnila otvorená hodina ruského jazyka a súčasného umenia. 

Prezentácia Surgutskej štátnej pedagogickej univerzity

Dňa 7. apríla 2019 sa v Ruskom centre pri Európskom fonde slovanskej písomnosti a kultúry v Bratislave sa uskutočnila prezentácia Surgutskej štátnej pedagogickej univerzity. 

Otvorená hodina ruského jazyka sa uskutočnila na gymnáziu vo Vrábľoch

Dňa 2. apríla 2019 sa v bilingválnom gymnáziu vo Vrábľoch uskutočnila otvorená hodina ruského jazyka na tému „Ruský jazyk v mojej budúcnosti“.

Slovensko – ruské bilingválne gymnázium vo Vrábľoch patrí do siete škôl, na ktorých sa na základe rozhodnutia Ministerstva školstva Slovenskej republiky z roku 2014 uskutočňuje rozšírené vyučovanie ruského jazyka.

Otvorenie výstavy obrazov slovenského umelca Adolfa Bencu

Dňa 21. marca 2019 sa v galérii Aircraft Gallery v Bratislave uskutočnilo otvorenie výstavy obrazov známeho slovenského umelca Adolfa Bencu.


Назад Вперед
Наверх